Mar-Mar - Praca u podstaw

Data publikacji:
Małgorzata i Mariusz Marlewscy

Dobry asortyment, aktywni handlowcy, profesjonalny serwis i przyjazna obsługa to dla firmy trudniącej się sprzedażą maszyn sprawdzona recepta na sukces.

Potwierdza to przykład spełniającej te kryteria firmy MAR-MAR Małgorzata i Mariusz Marlewscy z miejscowości Podgaje koło Okonka, tuż przy zbiegu granic trzech województw -pomorskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego, która w krótkim czasie zyskała na lokalnym rynku mocną pozycję.
W branży maszyn rolniczych Mariusz Marlewski rozpoczął pracę w 2003 r. – Przez 7 lat współpracowałem z firmą Korbanek. Niewątpliwie był to czas, w którym zdobywałem owocnie szlify w tym temacie. W 2010 r. do firmy dołączyła żona Małgorzata i wkrótce zaczęliśmy własną, niezależną drogę na tzw. „swoim”. W tym samym roku zostaliśmy dilerami firmy Kverneland – wspomina Mariusz Marlewski.– Kolejne lata przyniosły współpracę z firmami AGCO (Valtra), Pichon, Strautmann, Bury, Agro-Masz, Schäffer, Pomot, Expom i innymi. W 2019 r.. . .

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.