Aktualności

Manitou Polska. Udany challenge MLT 841

Data publikacji:

Podczas tegorocznej edycji targów Agro Show w Bednarach podsumowano odbywające się w ramach Manitou Challenge 2022 testy ładowarki teleskopowej MLT 841-145 PS+. Jak ta maszyna poradziła sobie z wyzwaniem, którym były testy w siedmiu gospodarstwach należących do YouTuberów rolniczych?

Testujący podczas pracy mieli sprawdzić 10 parametrów maszyny i w tych właśnie kategoriach ocenić ją w skali od 1 do 5. Wyciągając średnią z ocen YouTuberów ładowarka MLT 841 uzyskała 45 na 50 pkt. Najwyższe oceny sprzęt Manitou zyskał w następujących kategoriach: serwis i konserwacja (4,96/5), wyposażenie dodatkowe (4,93/5), Easy Connect System (4,89/5) i obsługa codzienna (4,86/5). Na drugim biegunie znalazły się oceny za: zużycie paliwa (3,86/5) oraz komfort i widoczność (4,07/5). 

Tegoroczna akcja Manitou Challenge spotkała się z bardzo dobrym odbiorem przez rolników.

– Wyniki marketingowe całej akcji naprawdę pozytywnie nas zaskoczyły. Cieszę się, że nasza szczerość i odwaga, ale też zaufanie do naszych maszyn i pewność co do ich wysokiej jakości tak nam popłaciły. To pokazuje, że warto być autentycznym w biznesie. Tym bardziej - nie możemy się doczekać kolejnej edycji Manitou Challenge

– podkreśla Weronika Mincberg, Marketing Manager Manitou na Polskę, Centralną i Południowo-Wschodnią Europę.

– Mogę przy tym zdradzić, że tym razem postawimy przed naszą kolejną ładowarką i uczestnikami jeszcze ciekawsze wyzwania, w bardziej zróżnicowanych aplikacjach – dodaje. Manitou Challenge 2023 ma wyruszyć wiosną przyszłego roku.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.