[ATR] Aktualności Manitou

Manitou - Nowości w testach

Data publikacji:

W dniach 28-29 marca tradycyjnie w dworku Many niedaleko Tarczyna, odbyło się szkolenie dilerów grupy Manitou. Podczas dwudniowego spotkania dilerzy mogli w szczegółach poznać reprezentujące nową serię NewAg modele ładowarek Manitou MLT 737-130 PS+ i MLT 625 (opisywane już na łamach atr express) oraz Mustang AL 406 i 608. Była to doskonała okazja do zapoznania się z zaletami nowych maszyn. 

Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje nowy model AL 608 ze stajni Mustanga, który tegoroczną premierę w Polsce miał podczas targów Agrotech w Kielcach. Kompaktowa ładowarka o masie własne około 4 t, napędzana jest 4-cylindrowym silnikiem Yanmar o pojemności 3,3 l i mocy 65 KM. W wersji standardowej model AL 608 wyposażony jest w 2-biegowy napęd hydrostatyczny, dzięki któremu ładowarka może rozpędzić się do 20 km/h. Kompaktowe wymiary ładowarki (166x244,5 cm - szerokość x wysokość) pozwalają na dotarcie do wielu ciasnych przestrzeni, przy zachowaniu wysokości podnoszenia na poziomie 3,3 m (licząc od sworznia karetki) i obciążenia wywracającego na poziomie 2800 kg. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.