Opinie użytkowników

Manitou - Ładowarka tysiąca zastosowań

Data publikacji:

Jeśli kupować maszyny rolnicze, to tylko nowe - z „pierwszej ręki”. Takiej filozofii od kilku lat hołduje Marcin Świątyński z Długiego Pola na Żuławach, od 2014 r. użytkujący również ładowarkę teleskopową Manitou. Inwestycja ta została przeprowadzona „na chłodno”, bez wpływu zbędnych emocji, w efekcie czego rolnik wybrał model najlepiej spełniający jego oczekiwania. 

Pierwszą ładowarką teleskopową w gospodarstwie Marcina Świątyńskiego była leciwa maszyna marki Claas. Przed czterema laty rolnik podjął decyzję o odnowieniu parku maszynowego w tym zakresie, nie mając jednak problemu z wyborem. – Zapoznałem się z ofertą kilku marek, aż zdecydowałem się na Manitou MLT 735-100 - maszyna tej marki najbardziej mi przypadła do gustu podczas krótkiego pokazu, który pozwolił zapoznać się z jej parametrami i możliwościami. Na decyzję złożyło się oczywiście więcej elementów - przystępna cena, dobre warunki gwarancji, bliskość serwisu sprawowanego przez firmę Amatech – wspomina rolnik...

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 12/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.