Opinie użytkowników

Manitou/Agromix - Do siedmiu odlicz

Data publikacji:

Należące do Dariusza Matkowskiego gospodarstwo rolne z m. Słońsk w Lubuskiem to znany w całym kraju specjalista od produkcji zwierzęcej. Skoro tak, to nie sposób wyobrazić sobie efektywnej pracy w tym zakresie bez odpowiedniego parku maszynowego, w którym pierwsze skrzypce grają rzecz jasna ładowarki teleskopowe. Wszystkie „teleskopy” są w czerwonym kolorze - 7 ładowarek Manitou sprawia, iż gospodarstwo to może bez wahania szczycić się mianem ambasadora tej marki.

    hala, paszamaszyna manitouDariusz Matkowskimaszyna rolnicza

Dariusz Matkowski to człowiek wielu zainteresowań i pasji. Jedną z nich jest bez wątpienia prowadzenie jednego z największych gospodarstw w tej części kraju (rozrosło się z rodzinnego gospodarstwa mającego na początku lat 90. ledwie 70 ha), które łączy z dużą aktywnością społeczną związaną z kulturą czy sportem - świadczą o tym liczne puchary i wyróżnienia znajdujące się w siedzibie gospodarstwa. Podstawowym biznesem jest jednak hodowla bydła mięsnego (w maju 2018 r. rolnik oddał do użytku nowy obiekt o powierzchni 5 tys. m²) oraz koni zimnokrwistych (największa stadnina w Polsce), a w mniejszym zakresie również produkcja mleka. – Nie bijemy rekordów w produkcji mleka - ok. 8,5 tys. l od sztuki, co jednak rekompensujemy. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj wydanie specjalne atr express 22/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.