[ATR] Nowości Mandamkultywatory

Mandam - Na nowy sezon kultywator uprawowy Best

Data publikacji:

Seria kultywatorów uprawowych Best to najnowsza propozycja firmy Mandam na rok 2019. Po roku przeprowadzonych prób i testów gliwiccy specjaliści są przekonani, że nowość ta sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach roboczych.

Wynikową pracy kultywatora Best jest idealne przygotowanie gleby pod siew, a w konsekwencji lepsze kiełkowanie roślin bogatych w wartości odżywcze, wodę i tlen.
Kultywator uprawowy Best jest maszyną wielofunkcyjną. Dzięki zróżnicowanym cechom konstrukcyjnym maszyn marki Mandam rolnik ma możliwość skonfigurowania sprzętu według własnych potrzeb. W zależności od warunków pracy i typu uprawy ma do wyboru: spulchniacze śladów opon ciągnika, włókę prostą amortyzowaną sprężyną lub włókę zacierającą typu Crossboard regulowaną hydraulicznie czy też trzy różne rodzaje zębów ułożonych w 5 rzędach: proste 32x12 (standard) lub 45x12 (opcja) oraz 32x12 typu „S” (opcja). Do wyboru są też trzy różne sekcje doprawiające: podwójny uzębiony wał strunowy o średnicy 300 mm każdy, belka z pazurkami przed wałem, a za nią pojedynczy uzębiony wał strunowy o średnicy 300 mm lub belka z pazurkami przed wałem, a za nią podwójny uzębiony wał strunowy o średnicy 300 mm każdy. W wyposażeniu standardowym znajdują się również: 4 koła podporowe oraz oświetlenie LED.
W roku 2019 Mandam proponuje kultywator uprawowy Best w dwóch szerokościach roboczych: 4 i 6 m. Zamówienia na te maszyny będą realizowane od jesieni br. W przyszłym sezonie gama maszyn zostanie powiększona o kolejne szerokości robocze. Best będzie miał swoją premierę podczas marcowych targów Agrotech Kielce.

GA

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.