[ATB] Aktualności

Magna Tyres Group otwiera nowe biuro regionalne w Republice Południowej Afryki

Data publikacji:

Magna Tyres Group z przyjemnością ogłasza otwarcie nowego biura regionalnego w Republice Południowej Afryki.

W ostatnich latach Magna Tyres odniosła ogromny sukces w Afryce Południowej i krajach sąsiednich. Szybki rozwój i doskonała wydajność produktów Magna w regionie sprawiły, że ekspansja była niezbędna, aby zapewnić wsparcie na miejscu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Klienci w regionie będą korzystać z bliższej i jeszcze bardziej spersonalizowanej uwagi, a dostępność produktów również wzrośnie, ponieważ zapasy mogą być utrzymywane lokalnie.

Celem jest zwiększenie udziału w rynku, skupienie się na poprawie relacji z klientami i satysfakcji w tym regionie o wysokim potencjale. Michael de Ruijter, dyrektor generalny Magna Tyres Group, komentuje: "Nowe biuro Magna Tyres odegra ważną rolę w umacnianiu wizerunku marki Magna Tires i wzmocni nasze zaangażowanie wobec wszystkich klientów w regionie." Jest to kolejny krok na świecie ku ekspansji najszybciej rozwijającej się firmy OTR na świecie.

Źródło:Magna Tyres

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.