[ATR] Aktualności

Nowy ciągnik Kubota M6001 Utility

Data publikacji:

M6001 Utility firmy Kubota to seria ciągników wielozadaniowych zaprojektowana tak, aby w równym stopniu zapewniać wydajność i łatwość obsługi.

Rodzina M6001 Utility, która wyróżnia się zwrotnością i wygodną konstrukcją, jest następcą serii MGX firmy Kubota i została zaprojektowana z myślą o dużych gospodarstwach mlecznych i hodowlanych, a także produkcji roślinnej. Wprowadzając tę nową gamę, Kubota zamierza uzupełnić obecną serię M6002 o kolejne modele o mniejszej masie. W rzeczywistości M6001 Utility jest wielozadaniową maszyną i może być używany zarówno jako ciągnik główny, jak i jako drugi ciągnik do wykonywania lżejszych prac.

Nowy model M6001 Utility, dostępny w wersjach o mocy od 104 KM do 143 KM z małym lub dużym rozstawem osi, zapewnia stabilność, komfort, zwrotność i wydajność. Gama silników Stage V gwarantuje niezawodne źródło napędu niezależnie od rodzaju zastosowania. Silnik o pojemności 3,8 l jest montowany w wersji z krótszym rozstawem osi, a silnik o pojemności 6,1 l - w wersji dłuższej. Oba warianty oferują doskonałe połączenie zwrotności i stabilności oraz są dostępne z amortyzacją przedniej osi dla optymalnego komfortu.

Ergonomicznie rozmieszczone elementy sterowania, wielofunkcyjny podłokietnik, standardowy szyberdach zapewniający doskonałą widoczność, a także zwiększony do 6100 kg udźwig tylnego podnośnika czynią M6001 Utility niezwykle wygodnym ciągnikiem stanowiącym doskonały wybór dla wielu gospodarstw. Z kolei elektrohydrauliczny rewers w połączeniu z przekładnią 8 powershift zapewnia maksymalną wydajność i komfort obsługi podczas transportu i prac z ładowaczem czołowym.

Ciągnik ten będzie dostępny w pierwszym kwartale 2022 roku.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.