Nowości

Łukowe hale Shelterall firmy Arbena

Data publikacji:

Łukowe hale Shelterall, które u podstawy mają szerokość 15 m - to najnowsza pozycja w ofercie firmy Arbena, która w Polsce jest dystrybutorem produktów francuskiej Grupy Richel. Hale tego typu mają wszechstronne zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki, a zwłaszcza w rolnictwie.

Cechuje je niewygórowana cena oraz krótki okres realizacji w porównaniu do tradycyjnych obiektów, przeznaczonych do przechowywania maszyn rolniczych, słomy i sprasowanych bel pasz objętościowych, chowu bydła i hodowli drobiu, przechowywania ziarna zbóż, warzyw korzeniowych i ziemniaków, itp.

Podstawowym elementem nośnym tych obiektów są stalowe ocynkowane owalne profile, na które nakładana jest zewnętrzna warstwa pokryciowa, wykonana z PCV - materiału odpornego na działanie promieniowania ultrafioletowego (UV). Takie hale mogą być stawiane na gruncie, na betonie, kostce brukowej, na podestach wykonanych z cegieł, pustaków lub innych materiałów zachowujących stabilność mechaniczną, niezbędną do posadowienia łukowatej konstrukcji.

Potencjalny inwestor może wykorzystać wiele opcji budowy hal, m.in. wstawiając w ich szczytach drzwi (otwierane, rozsuwane, unoszone), wykonać wewnętrzną izolację termiczną i systemy wentylacji (potrzebne w obiektach do przechowywania płodów rolnych, w hodowli zwierząt, itp.), zabezpieczyć składowane towary przed żerowaniem ptactwa i innych szkodników.

Modułowa budowa hal tego typu pozwala na stawianie obiektów o różnej długości, a także wysokości, co istotnie poszerza zakres ich przydatności w wielu branżach. Ich cena zależy od indywidualnych lokalnych uwarunkowań danej inwestycji, zakresu niezbędnych prac oraz wykorzystania dodatkowych opcji (niezbędnych paszociągów, instalacji wodociągów, itp.)

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.