[ATR] Technika

Łukomet - Dla spragnionej gleby

Data publikacji:

W ofercie firmy Łukomet pojawiła się nowa deszczownia szpulowa IRTEC 90G/E4 570, sprawdzająca się zarówno w nawadnianiu upraw rolniczych, jak i w ogrodach, szkółkach leśnych czy na terenach zielonych.

Wieża wraz ze szpulą i wężem PE osadzona jest obrotowo na wózku z jednoosiowym podwoziem. Deszczownia posiada nowoczesną pełnoprzepływową turbinę wodną. W maszynie zastosowano mechanizm automatycznego zatrzymywania szpuli po zakończeniu pracy a także zabezpieczenie przed nieprawidłowym nawijaniem węża na szpulę. Zarówno podwozie, wózek zraszacza, jak i wieża zostały ocynkowane ogniowo, natomiast szpulę i akcesoria pokryto podkładem epoksydowym i pomalowano trwałą farbą poliuretanową.

Bogate wyposażenie standardowe deszczowni obejmuje m.in. śrubowy układacz węża, mechaniczny układ stabilizacji prędkości zwijania, elastyczny wąż przyłączeniowy, tachometr, mechaniczne podnoszenie dyszla, pięciokołowy wózek zraszacza o regulowanym rozstawie kół czy sektorowy zraszacz SIME Ranger z 3 wymiennymi dyszami.

 

Podstawowe parametry deszczowni IRTEC 90G/E4 570

Wymiary bez wózka

419 x 239 x 350 cm

Masa bez wody z wózkiem

2800 kg

Średnica zewnętrzna i długość węża

90 mm/570 m

Wydajność

21 - 42,5 m³/h

Dysze

18 - 22 mm

Szerokość pasa

53 - 76 m

Przeznaczenie na areał

do 21 ha

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.