[ATR] Technika ciągniki rolnicze

Lovol - Ciągnik TB504 po testach

Data publikacji:

Lovol TB504 to najnowsza propozycja chińskiego producenta w zakresie ciągników z silnikami o mocy około 50 KM. Nowa konstrukcja zaskakuje nie tylko wyglądem, ale również możliwościami, o czym przekonują wyniki testu praktycznego wykonanego dla redakcji „eilbote”.

Lovol to marka maszyn rolniczych produkowanych w Chinach. Swoją działalność rozpoczęła w 1998 r., wówczas jeszcze pod nazwą Foton. Ciągniki z logiem Foton nie są rzadkością również na rodzimym rynku. W trakcie dwóch dekad chińskie przedsiębiorstwo przeszło wiele zmian organizacyjnych łącząc się w między czasie m.in. z Perkins Engines, przejmując włoskiego producenta siewników MaterMacc, inne włoskie marki Bubba i Arbos, a także dobrze znanego producenta ciągników sadowniczych Goldoni. Jak Lovol podkreśla w oficjalnych komunikatach, w 2015 r. na „koncie” przedsiębiorstwa było 82,5 tys. wyprodukowanych ciągników i 44 tys. kombajnów. Obrót chińskiej firmy osiągnął poziom 3 mld euro. To liczby, które robią duże wrażenie.
Bardzo mocną pozycję w ofercie Lovola zajmują ciągniki rolnicze. Są to maszyny, które. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 11/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.