Limitowana edycja Claas Jaguar

Limitowana edycja Claas Jaguar

Specjalna wersja 40 000 Jaguara SPFH zbudowanego w Harsewinkel była główną atrakcją stoiska Claas na tegorocznych SIMA. Teraz wprowadzona zostaje edycja limitowana modelu!

Wykonany wyłącznie dla Claas przez holenderską firmę MarGe Models, odlewany w skali 1:32 odlew ciśnieniowy, którego opracowanie zajęło prawie rok, oparty jest na 960 Terra Trac z Paryża; pierwsza samojezdna sieczkarnia wyposażona w fabrycznie zintegrowany system gąsienic gumowych.

Dbałość o szczegóły przy modelu o wadze około 2 kg, do pomalowania którego użyto tej samej farby „Cougar” i 40 000 naklejek na bocznych panelach, wydaje się być na wysokim poziomie.

Drzwi kabiny są nieruchome, ale zapaleni modelarze z przyjemnością dowiedzą się, że tylna oś jest sterowana, a podnośniki podnoszą się i opuszczają. Rynna wyrzutowa obraca się w obie strony i składa do transportu, a gumowe gąsienice podążają za konturami podłoża, podobnie jak prawdziwa maszyna.

Liczba egzemplarzy jest ograniczona do 1000. Oczekuje się, że trafi do sprzedaży pod koniec miesiąca, ceny nie zostały jeszcze ogłoszone.

WA

Reklama
Powiązane artykuły