Nowości

Limitowana edycja Claas Jaguar

Data publikacji:

Specjalna wersja 40 000 Jaguara SPFH zbudowanego w Harsewinkel była główną atrakcją stoiska Claas na tegorocznych SIMA. Teraz wprowadzona zostaje edycja limitowana modelu!

Wykonany wyłącznie dla Claas przez holenderską firmę MarGe Models, odlewany w skali 1:32 odlew ciśnieniowy, którego opracowanie zajęło prawie rok, oparty jest na 960 Terra Trac z Paryża; pierwsza samojezdna sieczkarnia wyposażona w fabrycznie zintegrowany system gąsienic gumowych.

Dbałość o szczegóły przy modelu o wadze około 2 kg, do pomalowania którego użyto tej samej farby „Cougar” i 40 000 naklejek na bocznych panelach, wydaje się być na wysokim poziomie.

Drzwi kabiny są nieruchome, ale zapaleni modelarze z przyjemnością dowiedzą się, że tylna oś jest sterowana, a podnośniki podnoszą się i opuszczają. Rynna wyrzutowa obraca się w obie strony i składa do transportu, a gumowe gąsienice podążają za konturami podłoża, podobnie jak prawdziwa maszyna.

Liczba egzemplarzy jest ograniczona do 1000. Oczekuje się, że trafi do sprzedaży pod koniec miesiąca, ceny nie zostały jeszcze ogłoszone.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.