[ATR] Aktualności Lemken

Lemken oferuje rozsiewacze Sulky

Data publikacji:
rozsiewacz sulky

Nicola Lemken i Julien Burel ogłosili partnerstwo handlowe między swoimi firmami. Od listopada tego roku Lemken rozszerzy swoje portfolio produktów i zaoferuje rozsiewacze nawozów Sulky w swoim własnym, niebieskim kolorze. Asortyment obejmuje trzy serie z łącznie pięcioma modelami, które partnerzy detaliczni Lemken będą dystrybuować w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, krajach Beneluksu, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Polsce.

Trzy serie Spica, Tauri i Polaris mają pojemność od 900 do 4000 litrów i szeroki zakres opcji sterowania, od wersji podstawowej do 100% ISOBUS. Nowe rozsiewacze nawozów spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące precyzji aplikacji i oszczędności. Wygodne opcje ustawień gwarantują precyzyjne i ekonomiczne stosowanie nawozu. Rozsiewacze nawozów Lemken to produkty wysokiej jakości, które optymalnie uzupełniają istniejącą ofertę firmy w zakresie uprawy roli, siewu i pielęgnacji roślin.

Obie firmy koncentrują się na opracowywaniu innowacyjnych technologii, które są ściśle dostosowane do aktualnych potrzeb rolników. Nicola Lemken skomentowała:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy i jesteśmy przekonani, że pozwoli nam to jeszcze lepiej wspierać naszych klientów. Optymalnie zharmonizowane procesy, od uprawy ścierniska po nawożenie, zapewniają rolnikom wyraźne korzyści ekonomiczne i rolnicze. Ponadto rolnicy mogą zawsze polegać na kompleksowej, wyjątkowej usłudze Lemken.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.