[ATR] Aktualności Lemken

Lemken - Nowości w polu

Data publikacji:
lemken maszyna
lemken maszyna
lemken maszyna
lemken maszyna
lemken maszyna

W dniach 28-29 sierpnia, tym razem na polach niedaleko siedziby Lemken Francja, w miejscowości Chemin de Bas les Armes, odbyła się prezentacja nowości na nadchodzący sezon tego niemieckiego producenta maszyn rolniczych. W spotkaniu udział wzięło ponad 100 dziennikarzy czasopism branżowych.

Na 6 stacjach roboczych zaprezentowanych zostało 8 nowości - produktów ulepszonych w porównaniu do ich poprzednich wersji, które wejdą do produkcji seryjnej już na nadchodzący sezon. Pierwszym z nich jest kombinacja do siewu punktowego Azurit 9 + Solitair 12 SW, kolejnym - kombinacja siewna stworzona przez siewnik Solitair z 23 redlicami dwutarczowymi Optidisc 25 i bronę wirnikową aktywną Zirkon 12K. Nie zabrakło również nowości z zakresu techniki ochrony roślin - tutaj Lemken zaprezentował dwa nowe produkty - opryskiwacze zaczepiane Vega 12/500 i Primus 10/2500. Kolejną nowością był system Fieldtronic, który w niedalekiej przyszłości ma współpracować z Agrirouterem, nad którym pracują obecnie jedne z największych firm produkujących maszyny rolnicze w Europie, m.in. Lemken, Pöttinger, Krone, Kuhn, Rauch czy AGCO. System ten pozwala w trybie dynamicznym zarządzać danymi wybranego pola, dobierać zdalnie parametry robocze maszyny, dawki nawożenia czy oprysków. Z zakresu uprawy zaprezentowane zostały pługi Diamant 16 i Juwel 7 oraz brona talerzowa Rubin 10. Poniżej prezentujemy fotorelację z tego wydarzenia, a w kolejnych numerach atr express będziemy przedstawiać w szczegółach poszczególne nowe rozwiązania w maszynach Lemken.

Tomasz Kujawski

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.