[ATR] Aktualności

Lely przejmuje sprzęt Mueller

Data publikacji:

Lely podpisała umowę z firmą Mueller, która ma obejmować jego zbiorniki na mleko, silosy i produkty pomocnicze w portfolio Europy i Azji/Pacyfiku.

Tłumaczone jako ruch, który zapewnia profity dla rolników podczas budowania lub rozszerzania działalności mleczarskiej, Lely i Mueller od dziesięcioleci prowadzą nieformalne partnerstwo biznesowe.

Lely CEO Alexander van der Lely mówi, że to niedawne porozumienie umacnia długoterminową współpracę między obiema firmami i wzmacnia całkowitą ofertę.

Ta nowa oferta chłodzenia zapewnia ogólnoświatowy zasięg obok naszej obecnej dostępności zbiorników na mleko Nautilus - powiedział.

Mueller produkuje chłodziarki do mleka od ponad 60 lat i jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań do chłodzenia i przechowywania mleka.

Pracownicy Lely przechodzą szkolenia dotyczące produktów Mueller, które będą dostępne w sieci Lely w fazie stopniowego wdrażania już teraz.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.