Aktualności

Laureaci na medal

Data publikacji:

Podczas targów Agro Show zakończono rywalizację w ramach konkursów organizowanych przez PIGMiUR. 

    Laureaci na medal

Po raz 11. przeprowadzono konkurs „Mechanik na Medal” - jego finałowa rywalizacja składała się z zadań praktycznych, które odbywały się w Zespole Szkół Przyrodniczych na poznańskim Golęcinie i zadań teoretycznych, do których uczestnicy stanęli podczas targów Agro Show. Zwycięzcą konkursu został Łukasz Kucharczyk (reprezentujący firmę Chempest), a kolejne miejsca na podium zajęli: Konrad Ostrowski (Contractus Agro) i Wojciech Pryzmont (Synchro).
 

W tym roku zadebiutował z kolei nowy konkurs „Student na Medal”. W finale, który również odbył się w Bednarach, wzięło udział 5 uczestników, którzy wcześniej wypełniali testy online i uzyskali w nich najlepsze wyniki. Przyszło im zmagać się z zadaniami praktycznymi które obejmowały takie zagadnienia jak: układy silników Diesla, układy hydrauliczne i kierownicze, układy elektryczne i elektroniczne, układ przeniesienia napędu, a także przegląd zerowy (przedsprzedażny). Po podliczeniu wszystkich punktów zwycięzcą okazał się reprezentujący Polskę w ostatniej edycji konkursu EuroSkills Marek Wiącek (UP w Poznaniu) - miejsce 2. zdobył Rafał Piechaczek (UP we Wrocławiu), a miejsce 3. - Adam Ogrodowicz (UP w Poznaniu).

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.