[ATR] Technika

Lasertechnika - Obróbka blach bez tajemnic

Data publikacji:

Firma Lasertechnika z Borzytuchomia koło Bytowa to znane na naszym rynku przedsiębiorstwo specjalizujące się w kompleksowych usługach w zakresie obróbki blach. Założona w 2008 r. spółka współpracuje m.in. z cenionym producentem maszyn rolniczych - firmą Talex, z którą łączy ją osoba właściciela - Karola Jaworskiego.

Lasertechnika oferuje kompleksowe usługi w zakresie obróbki blach. Dzięki bardzo młodemu i nowoczesnemu parkowi maszynowemu zapewniamy wysokiej jakości cięcie laserowe i plazmowe, gięcie oraz toczenie i malowanie. Posiadane przez nas maszyny mogą uzyskać najwyższą jakość i powtarzalność w wykonywanych komponentach za stosunkowo niską cenę. Charakteryzuje nas duża elastyczność w stosunku do wymagań klienta. Jesteśmy otwarci na realizacje dużych kompleksowych zleceń, jak również pojedynczych, niepowtarzalnych elementów – przekonuje Karol Jaworski, właściciel firmy Lasertechnika.
Podstawowymi maszynami (zakupionymi również przy wsparciu ze środków UE), od których zaczyna się produkcja. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 09/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.