[ATR] Nowości

Larrington Trailers - przyczepy do ziemniaków

Data publikacji:

Znana z kompleksowych rozwiązań w zakresie techniki uprawy, magazynowania i zagospodarowania ziemniaków, marchwi, cebuli i innych warzyw okopowych Grupa APH oferuje również profesjonalny sprzęt do transportu. W tej grupie maszyn zwracają uwagę przyczepy do ziemniaków brytyjskiej marki Larrington Trailers, które wyróżniają się funkcjonalną konstrukcją oraz delikatnym traktowaniem zebranego plonu.

Od tego roku jesteśmy dystrybutorem maszyn firmy Larrington Trailers na Polskę i znaczną część kontynentu europejskiego. Uzupełniliśmy w ten sposób ofertę o przyczepy odpowiadające na potrzeby dzisiejszego rynku, który jest bardzo wymagający. Zależy nam bowiem na tym, aby ziemniak był traktowany jak najlepiej, a obić było jak najmniej - tego samego oczekują nasi klienci – wyjaśnia Jacek Klimas, dyrektor w APH Group Polska. – Przy klasycznym transporcie, kiedy zwozimy ziemniaki z pola, każdy ruch produktu powoduje obicia. Podobnie jak późniejsze przesypywanie do kosza, przejście przez separatory czy wypełnianie skrzyniopalet. W tym wypadku po prostu od razu możemy zasypać skrzyniopalety i transportować je do miejsca magazynowania ziemniaków – dodaje.
Przyczepy Guardian został zaprojektowane i opatentowane przez firmę Larrington na podwoziu tandem lub tridem (opcja - skrętna oś) umożliwiają. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.