LandStal - Interesujący agregat podorywkowy, bezorkowy

LandStal - Interesujący agregat podorywkowy, bezorkowy

Polscy producenci maszyn rolniczych coraz częściej zaznaczają swoją obecność na światowych rynkach. Godnym przykładem jest firma LandStal, której produkty podbijają rynki Europy Zachodniej. Głównym atutem firmy jest solidność i dbałość o wysoką jakość produktów, a tym samym zadowolenie i satysfakcję klienta.

Produkty topowe LandStal to agregaty talerzowe i podorywkowe. Maszyną, na którą warto zwrócić uwagę jest agregat podorywkowy, bezorkowy APB Skimmer z zabezpieczeniem sprężynowym. W wyposażeniu standardowym dostaniemy agregat na 10 słupicach (wersja 3 metrowa) w 3 rzędach co gwarantuje całkowite pokrycie powierzchni roboczej oraz niższe zapotrzebowanie na moc ciągnika. Fabrycznie montowane boczne lemiesze możemy zdemontować i pracować na głębokości do 30 cm. W zestawie dostaniemy też demontowane uchwyty słupic zamiast wspawanych w konstrukcję ramy co pozwoli na znacznie dłuższą eksploatacje całej maszyny, rząd zgarniaczy sprężynujących, podwójne cynkowane sprężyny, 2-stopniowy zaczep oraz wał rurowy o średnicy 560 mm. Koniecznie warto zwrócić uwagę na bardzo wygodną hydrauliczną regulację głębokości pracy, której próżno szukać w standardowym wyposażeniu innych producentów.
Producent zadbał też o bogaty wachlarz opcji gwarantujący dostosowanie maszyny do uprawianej gleby oraz własnych preferencji. Na liście opcji znajdziemy m.in. 2 rzędy talerzy wyrównujących na zabezpieczeniu gumowym, oświetlenie LED, uchwyt montażowy siewnika poplonów. 13 różnych wałów doprawiających tj. wał strunowy, dyskowy, V-ring, T-ring, C-ring, Flex, Cambridge, Croskill itd.
Agregat dostępny jest w wersji zawieszanej o szerokości 3; 3,6 i 4,2 m (wersja składana hydraulicznie), a także w wersji ciągnionej o szerokości 4,2 i 5,4 m. Szerokość transportowa maszyn składanych to 2,9 m. Nowością w gamie APB jest 3-metrowy, ciągniony agregat z wałem oponowo-transportowym.

Redakcja ATR

Reklama
Powiązane artykuły