[ATR] Nowości agregaty uprawowe

LandStal - Interesujący agregat podorywkowy, bezorkowy

Data publikacji:

Polscy producenci maszyn rolniczych coraz częściej zaznaczają swoją obecność na światowych rynkach. Godnym przykładem jest firma LandStal, której produkty podbijają rynki Europy Zachodniej. Głównym atutem firmy jest solidność i dbałość o wysoką jakość produktów, a tym samym zadowolenie i satysfakcję klienta.

Produkty topowe LandStal to agregaty talerzowe i podorywkowe. Maszyną, na którą warto zwrócić uwagę jest agregat podorywkowy, bezorkowy APB Skimmer z zabezpieczeniem sprężynowym. W wyposażeniu standardowym dostaniemy agregat na 10 słupicach (wersja 3 metrowa) w 3 rzędach co gwarantuje całkowite pokrycie powierzchni roboczej oraz niższe zapotrzebowanie na moc ciągnika. Fabrycznie montowane boczne lemiesze możemy zdemontować i pracować na głębokości do 30 cm. W zestawie dostaniemy też demontowane uchwyty słupic zamiast wspawanych w konstrukcję ramy co pozwoli na znacznie dłuższą eksploatacje całej maszyny, rząd zgarniaczy sprężynujących, podwójne cynkowane sprężyny, 2-stopniowy zaczep oraz wał rurowy o średnicy 560 mm. Koniecznie warto zwrócić uwagę na bardzo wygodną hydrauliczną regulację głębokości pracy, której próżno szukać w standardowym wyposażeniu innych producentów.
Producent zadbał też o bogaty wachlarz opcji gwarantujący dostosowanie maszyny do uprawianej gleby oraz własnych preferencji. Na liście opcji znajdziemy m.in. 2 rzędy talerzy wyrównujących na zabezpieczeniu gumowym, oświetlenie LED, uchwyt montażowy siewnika poplonów. 13 różnych wałów doprawiających tj. wał strunowy, dyskowy, V-ring, T-ring, C-ring, Flex, Cambridge, Croskill itd.
Agregat dostępny jest w wersji zawieszanej o szerokości 3; 3,6 i 4,2 m (wersja składana hydraulicznie), a także w wersji ciągnionej o szerokości 4,2 i 5,4 m. Szerokość transportowa maszyn składanych to 2,9 m. Nowością w gamie APB jest 3-metrowy, ciągniony agregat z wałem oponowo-transportowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.