Landini - Rex z innowacjami

Data publikacji:

Podczas ostatniej wystawy Agritechnica firma Landini skupiła uwagę na ciągnikach specjalistycznych i użytkowych. W tej grupie interesujący wybór stanowią nowe kompaktowe modele z serii Rex 4, łączące sprawdzone rozwiązania dotychczasowej serii Rex z szeregiem innowacji.

Seria Rex 4 obejmuje 6 ekonomicznych modeli o mocy maksymalnej od 70 do 112 KM (przy 2000 obr./min), zapewniających długi dzień pracy bez tankowania, dzięki mieszczącym 80 lub 90 l zbiornikom paliwa. Jedną z istotnych nowości w kabinowych wersjach ciągników V, GT i F jest 4-cylindrowy silnik Deutz TCD L4 o pojemności 2,9 l, spełniający normę Tier 4 interim bez stosowania filtra cząstek stałych (DPF), wyposażony jedynie w układ recyrkulacji spalin (EGR) i katalizator oksydacyjny. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 23/2017
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.