[ATR] Aktualności

Ładowanie akumulatorów

Data publikacji:

Nie samą pracą człowiek żyje - można powiedzieć również w odniesieniu do ludzi funkcjonujących w branży maszyn rolniczych. Czy jednak w dzisiejszych czasach potrafimy odpoczywać? W jaki sposób choć na chwilę wyłączyć funkcjonowanie na najwyższych obrotach? Odpowiedź na to pytanie znają bohaterowie niniejszego artykułu, którzy wybrali niebanalny sposób na „ładowanie akumulatorów”.

Od 12 lat swe żeglarskie pasje realizuje Maciej Rujner, dyrektor zarządzający Kubota Deutschland, oddział w Polsce. – Generalnie uwielbiam wszystkie aktywności związane z wodą. Na studiach moi koledzy byli zapalonymi żeglarzami i dzięki nim złapałem bakcyla. Mojej żonie żeglarstwo również się bardzo spodobało. Wyszukała dla mnie pierwszy podstawowy kurs na stopień żeglarza jachtowego i tak to się zaczęło. Z czasem zdobyłem uprawnienia jachtowego sternika morskiego i rozpoczęliśmy przygodę z morskim pływaniem – tłumaczy Maciej Rujner. Rejsy po większych akwenach wymagają dużego zaangażowania czasowego, dlatego też łatwiejsze jest żeglarstwo śródlądowe. W miarę możliwości Maciej Rujner stara się spędzać jak najwięcej czasu w „Krainie 1000 Jezior”, czyli na Mazurach. – Generalnie żeglarstwo jest dla mnie najlepszą formą spędzania wolnego czasu i relaksu. Świetnie wypoczywam, kiedy trzeba okiełznać dwa żywioły - wodę i wiatr. Czasami próbuję swoich sił w klasie żeglarskie Laser, ale jeszcze nie w regatach. Jest to forma treningu dla samego siebie – zdradza żeglarz-hobbysta. Czy może to być zajęcie dla innych ludzi z branży rolniczej? – Brać żeglarska to fantastyczne towarzystwo. Lubię aktywny wypoczynek, lubię sprawdzać się w trudnych sytuacjach. Jeżeli ludzie z naszej branży poszukują czegoś podobnego, to żeglarstwo będzie dla nich – kwituje krótko szef marki Kubota w Polsce.

Krav Maga do obrony

Dobrą formą znalezienia „balansu” w życiu, między pracą a przyjemnością i utrzymaniem dobrej kondycji, może być również… Krav Maga, czyli system walk (czerpiących z aikido, boksu. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 17-18/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.