[ATR] Aktualności Kverneland

Kverneland łączy siły z Kleffmann

Data publikacji:
kverneland

Grupa Kverneland podpisała strategiczną umowę z firmą Kleffmann Group, wiodącym na wielu rynkach instytutem badań marketingowych rynku rolnego. Obydwa przedsiębiorstwa chcą oferować rozwiązania dla rolników, umożliwiające monitorowanie pól za pomocą danych satelitarnych i sporządzania na tej podstawie map biomasy.

Naszą wizją jest zaoferowanie rolnikom pełnego pakietu cyfrowych rozwiązań. Tworzenie zadań za pomocą My Data Plant jest uzupełnione o łatwość ich przesyłania do wdrożenia za pośrednictwem IsoMatch FarmCentre - mówi Sanne de Voogd, dyrektor zarządzający Kverneland Group Mechatronics.

Narzędzie My Data Plant pozwala rolnikom tworzyć indywidualne mapy zastosowania biomasy, nasion i nawozów, a wygenerowane zadania można przesłać z IsoMatch FarmCentre do terminala na polu. Zostanie to wykonane bezproblemowo poprzez bezpieczne połączenie z chmurą, które jest bardziej przyjazne dla użytkownika i wydajniejsze niż użycie pamięci USB.

Dzięki IsoMatch Tellus Pro jest możliwe łączenie maszyn z chmurą, wysyłanie i odbieranie zadań z urządzeń, otrzymywanie ostrzeżeń i analizowanie zebranych danych. Wszystkie te funkcje są zawarte w łatwej w obsłudze aplikacji, która działa z dowolnym urządzeniem i jest dostępna na platformach My Kverneland i My Vicon.

Integracja My Data Plant z IsoMatch FarmCentre została zaprezentowana na targach Agritechnica 2019. Jest to jedna z wielu funkcji, które zostały uwzględnione w wersji oprogramowania 1.06 dla terminali IsoMatch Tellus Pro.

– Połączenie naszej wiedzy i technologii przyniesie ogromne korzyści klientom, którzy będą mogli zoptymalizować wszystkie etapy cyklu produkcji rolniczej – wyjaśnia Burkhard Kleffmann, dyrektor zarządzający firmy Kleffmann.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.