Nowości

Kverneland IsoMatch FarmCentre po aktualizacji

Data publikacji:

Wśród nowości przygotowanych przez firmę Kverneland na bieżący sezon warto zwrócić uwagę na zmiany, jakie zaszły w aktualnych i łatwych w użyciu narzędziach telematycznych. Przykład? Nowa wersja IsoMatch FarmCentre, która ma nie tylko nowy wygląd i działanie, ale także nowy, intuicyjny pulpit, pokazujący ważne informacje o narzędziu i pracy operatora w polu.

    Kverneland IsoMatch FarmCentre po aktualizacji

IsoMatch FarmCentre to bezprzewodowe rozwiązanie telematyczne wykorzystywane do optymalizacji maszyn i zarządzania flotą, odpowiednie dla wszystkich maszyn Kverneland. Wystarczy powiedzieć, iż IsoMatch Tellus PRO lub IsoMatch Tellus GO+ stają się bramą łączącą maszyny z chmurą i w konsekwencji pozwalają urządzeniu użytkownika kontrolować flotę w czasie rzeczywistym, wysyłać i odbierać zadania z narzędzi, otrzymywać alerty i analizować zebrane dane w predefiniowanych raportach.

Co jednak szczególnie istotne, wszystkie te funkcje są zawarte w łatwej w użyciu, intuicyjnej aplikacji internetowej, która działa z laptopem, tabletem czy smatfonem. IsoMatch FarmCentre zawiera również ekskluzywny moduł Agronomic Tools do integracji zewnętrznego oprogramowania na żądanie, takiego jak agrirouter lub specyficzny FMIS, taki jak MyDataPlant.

Zmieniony wygląd, nowe funkcje

W narzędziu telematycznym firmy Kverneland wprowadzono szereg nowych funkcji,które będą dostępne od jesieni 2022 r. Dzięki jednej z nich użytkownik będzie mógł wizualizować kluczowe parametry każdego narzędzia na dedykowanej tablicy rozdzielczej. Chodzi o parametry, które dotyczą samego narzędzia, ale także odnoszące się do sterownika zadania, co pozwala użytkownikowi łatwo ocenić wydajność narzędzia zarówno w przypadku konkretnego zadania, jak i w trakcie kampanii lub całego okresu eksploatacji maszyny. Narzędzie zapewnia również kompatybilność z licencjami innych firm - w tym przypadku nieoceniony okazuje się agrirouter.

Co istotne, twórcy aktualizacji nie zapomnieli o prostocie i łatwości użytkowania. W efekcie użytkownicy - podobnie jak w poprzedniej wersji - wciąż mogą tworzyć mapy, wysyłać zadania, generować raporty, otrzymywać alerty i wiele innych funkcji. W nowej odsłonie IsoMatch FarmCentre jest to jednak jeszcze szybsze i łatwiejsze. Narzędzie to ułatwia również prowadzenie gospodarstwa rolnego zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. W jaki sposób? Umożliwia przecież stosowanie dokładnych ilości potrzebnych płynów lub nawozów, co powoduje oszczędność substancji.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.