[ATR] Technika Kverneland

Kverneland - Duża prędkość, wysoka precyzja

Data publikacji:
Rozsiewacz Kverneland TLX Geospread

Wśród wprowadzonych w ostatnim czasie na rynek produktów ze znakiem Kverneland warto zwrócić uwagę np. na wysoko wydajny rozsiewacz z wagą TLX Geospread, przystosowany do pracy z wysoką prędkością. Rozsiewacz wyposażony jest m.in. w innowacyjny system wysiewu CentreFlow, pozwalający na uzyskiwanie wysokiej dokładności.

Rozsiewacz Kverneland TLX Geospread - dostępny w 4 wariantach różniących się pojemnością zbiornika (od 1875 do 3900 l) - umożliwia bardzo dokładne rozprowadzanie nawozu na szerokość do 40 m, w dawce od 10 do 540 kg/min. Jest to zasługa zastosowania systemu wysiewu wysokiej jakości CentreFlow, w którym nawóz jest delikatnie przyspieszany w tulei dozującej, zanim trafi na jedną z łopatek. Rozwiązanie posiada 8 łopatek na dysku, dzięki czemu nawóz uwalniany jest z dużą częstotliwością przy bardzo stabilnym. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 02/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.