[ATR] Aktualności

Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych - 40 lat minęło

Data publikacji:

W Brześciu Kujawskim - gdzie znajduje się siedziba i zakład produkcyjny największego polskiego producenta opryskiwaczy - odbywa się właśnie spotkanie dilerów, partnerów handlowych oraz prasy branżowej z okazji jubileuszu 40-lecia firmy.

Przybyłych gości przywitali: założyciel firmy Janusz Borkowski wraz z synami - Sewerynem i Radosławem, którzy już od wielu lat zaangażowani są czynnie w budowanie sukcesu przedsiębiorstwa z ziemi kujawskiej na rynku polskim i za granicą. Podczas spotkania zarząd firmy wręczył również wyróżnienia partnerom handlowym z Polski i zagranicy. Specjalne podziękowania i wyróżnienia powędrowały na ręce dilerów od lat związanych z marką Krukowiak: Korbanek, Agrolmet Gniewkowo, Euromasz Lipka, Roltex Krasnystaw, Agro Stanek, Invest-Rol, Rolserwis Płock, Roltop, Agrotechnika i Stomil Agro.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.