[ATR] Aktualności Kuhn

Kuhn wspiera dział technical supportu

Data publikacji:
alex birchall

Zaangażowanie Kuhn Farm Machinery w sprzedaż i wsparcie techniczne w Wielkiej Brytanii wciąż nadąża za rosnącym asortymentem firmy, z nowymi nominacjami wzmacniającymi istniejący zespół.

Dyrektor ds. Sprzedaży w hrabstwach centralnej Anglii

Kuhn wyznaczył niedawno Johna Hullanda na stanowisko dyrektora sprzedaży terenowej, obejmującego centralne hrabstwa Anglii. Współpracuje z przedstawicielstwami KUHN w tym regionie, zapewniając wszechstronne wsparcie dla szerokiej gamy urządzeń firmy, która obejmuje teraz pługi, kultywatory, brony wirnikowe, wiertarki, opryskiwacze, maszyny do użytków zielonych, rozsiewacze nawozów, wozy paszowe i słomy.

Wyszkolony inżynier usług rolniczych z doświadczeniem w rolnictwie praktycznym, John zajmował wcześniej stanowiska kierownika terytorialnego i ma doświadczenie we wszystkich aspektach wsparcia technicznego, zarządzania wydarzeniami i świadczenia szkoleń.

Specjalista ds. Produktów

Alex Birchall dołączył do firmy Kuhn w ramach swojego zespołu specjalistów ds. produktów, koncentrując się na gamie opryskiwaczy, rozsiewaczy nawozów, rozdrabniaczy i urządzeń elektronicznych.

Po ukończeniu pierwszego stopnia z wyróżnieniem w dziedzinie inżynierii rolniczej, Alex zdobył cenne doświadczenie w pracy na progresywnych jednostkach uprawnych oraz w handlu maszynami, rozwijając specjalistyczną wiedzę w dziedzinie rolnictwa precyzyjnego. W ramach swojej roli w Kuhn zajmuje się rozwojem produktów, promocją i wsparciem technicznym dla zespołu sprzedaży i sieci dealerskiej KUHN.

na fot.: Alex Birchall

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.