Nowości

Kuhn - szersze Optimery

Data publikacji:

Przy szerokościach roboczych 9,0 m i 12,0 m kultywatory ścierniskowe Optimer L 9000 i L 12000 są jak dotąd najszerszymi jakie dostarczyła francuską firma.

    kuhn optimerkuhn optimerkuhn optimer

Zaprezentowani na europejskiej imprezie prasowej w pobliżu Strasburga (Francja), nowoprzybyli wspierają istniejące modele 4,0 m, 5,0 m, 6,0 m i 7,5 m.

Główne cechy obejmują system śledzenia podłoża, który zapewnia, że każda sekcja podwozia działa niezależnie, zapewniając równą głębokość roboczą na całej szerokości. Regulacja głębokości jest sterowana hydraulicznie z przednich cylindrów, a włączenie przednich kół i tylnych rolek pomaga zmniejszyć zagęszczanie na uwrociach.

Przy średniej prędkości 15 km/h możliwe są potencjalne wydajności do 18 ha/h, a firma twierdzi, że 55 cm prześwitu podwieszanego jest jednym z najszerszych na rynku.

Wyposażone w tarcze o średnicy 510 mm (6,0 mm grubości), wymiary transportowe modeli 9,0 i 12,0 m wynoszą 3,0 m (szerokość) i 4,0 m (wysokość). Oficjalne wprowadzenie na rynek dwóch nowych modeli, które w drodze mogą poruszać się z prędkością 40 km/h odbędzie się na targach Agritechnica w listopadzie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.