Kuhn - Nowa belka polowa MTS2

Kuhn - Nowa belka polowa MTS2

Firma Kuhn rozszerza swoją ofertę o nowe stalowe belki polowe MTS2 o szerokościach 18, 20, 21 i 24 m, które są kompatybilne z opryskiwaczami zawieszanymi Deltis, Altis, Altis 2 oraz z opryskiwaczem zaczepianym Lexis.

Nowy model złożony jest z dwóch stalowych ramion. Jego rurowa konstrukcja zapewnia ochronę dla rozpylaczy z przodu, z tyłu i od spodu ramion, czyli tam, gdzie operator ma zazwyczaj ograniczoną widoczność z siedzenia w kabinie ciągnika. Na końcu obu ramion belki zainstalowano, odchylane w trzech płaszczyznach, ramiona zabezpieczające, które skutecznie chronią opryskiwacz w przypadku natrafienia na przeszkodę.
Wszystkie komponenty belki polowej MTS2 spełniają najwyższe standardy jakościowe Kuhn. Przewody cieczowe ze stali nierdzewnej z filtrami na każdej sekcji gwarantują niezmiennie wysoką precyzję oprysku z ograniczonym ryzykiem zatorów w układzie cieczowym.
Belka MTS2 jest wyposażona w system stabilizacji Trapezia, który obejmuje automatyczną, mechaniczną korektę przechyłu i dwa drążki stabilizujące belkę polową w trakcie pracy na regularnie pochyłych powierzchniach. Nowy produkt jest połączony z opryskiwaczem za pośrednictwem równoległoboku, który pełni funkcję aktywnego zawieszenia podczas pracy i transportu.
Stworzona z myślą o prostych zabiegach opryskowych belka polowa MTS2 jest obsługiwana za pomocą wbudowanego w panel sterujący ciągnika selektora funkcji hydraulicznych. Pozwala to ograniczyć instalowanie sterowników w kabinie do minimum. Opcje takie jak hydrauliczna korekta przechyłu lub zmienna geometria (niezależne sterowanie ustawieniem każdego ramienia) spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

fot.firmowe

MV

Reklama
Powiązane artykuły