[ATR] Nowości Kuhn

Kuhn - Nowa belka polowa MTS2

Data publikacji:
MTS2

Firma Kuhn rozszerza swoją ofertę o nowe stalowe belki polowe MTS2 o szerokościach 18, 20, 21 i 24 m, które są kompatybilne z opryskiwaczami zawieszanymi Deltis, Altis, Altis 2 oraz z opryskiwaczem zaczepianym Lexis.

Nowy model złożony jest z dwóch stalowych ramion. Jego rurowa konstrukcja zapewnia ochronę dla rozpylaczy z przodu, z tyłu i od spodu ramion, czyli tam, gdzie operator ma zazwyczaj ograniczoną widoczność z siedzenia w kabinie ciągnika. Na końcu obu ramion belki zainstalowano, odchylane w trzech płaszczyznach, ramiona zabezpieczające, które skutecznie chronią opryskiwacz w przypadku natrafienia na przeszkodę.
Wszystkie komponenty belki polowej MTS2 spełniają najwyższe standardy jakościowe Kuhn. Przewody cieczowe ze stali nierdzewnej z filtrami na każdej sekcji gwarantują niezmiennie wysoką precyzję oprysku z ograniczonym ryzykiem zatorów w układzie cieczowym.
Belka MTS2 jest wyposażona w system stabilizacji Trapezia, który obejmuje automatyczną, mechaniczną korektę przechyłu i dwa drążki stabilizujące belkę polową w trakcie pracy na regularnie pochyłych powierzchniach. Nowy produkt jest połączony z opryskiwaczem za pośrednictwem równoległoboku, który pełni funkcję aktywnego zawieszenia podczas pracy i transportu.
Stworzona z myślą o prostych zabiegach opryskowych belka polowa MTS2 jest obsługiwana za pomocą wbudowanego w panel sterujący ciągnika selektora funkcji hydraulicznych. Pozwala to ograniczyć instalowanie sterowników w kabinie do minimum. Opcje takie jak hydrauliczna korekta przechyłu lub zmienna geometria (niezależne sterowanie ustawieniem każdego ramienia) spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.