[ATR] Nowości Kuhnopryskiwacze

Kuhn Lexis w szerszej ofercie

Data publikacji:
lexis 2400
lexis 2400

Firma Kuhn wciąż rozwija swoją ofertę wyposażenia w gamie opryskiwaczy zaczepianych, do której dołączyła nowa pojemność zbiornika i nowy zaczep skrętny w opryskiwaczu Lexis. Opryskiwacz zaczepiany Lexis był dotychczas dostępny w jednej pojemności 3000 l, a obecnie może być wyposażony również w zbiornik o pojemności nominalnej 2400 l.

Zbiornik ma całkowitą pojemność 2790 l. W celu ochrony upraw i w związku z częstym wykorzystywaniem górnego zaczepu transportowego ciągnika firma Kuhn proponuje w opryskiwaczu zaczepianym Lexis także wysoki skrętny zaczep, dzięki któremu urządzenie może podążać za śladami kół ciągnika, ograniczając niszczenie roślin. Rozpoznając kąt między ciągnikiem a maszyną, zaczep odchyla się, aby umożliwić poprowadzenie kół opryskiwacza po śladach kół ciągnika.

Proste i precyzyjne rozwiąznia

Nowe wyposażenie zbiornika i prowadzenia opiera się na koncepcji prostych i precyzyjnych rozwiązań maszyn Lexis. Wprowadzono technologie Manuset lub Diluset+ tylko z dwoma zaworami głównymi, z intuicyjną obsługą i ograniczoną liczbą czynności. Lekka i kompaktowa konstrukcja maszyny umożliwia swobodną obsługę przy jednoczesnym zabezpieczeniu jazdy podczas transportu. W nowym opryskiwaczu oferowany jest szeroki wybór nowych firmowych belek ze stali (MTS2) i aluminium (MTA2, MEA3, RHPA) o szerokości od 18 do 28 m. Ponadto opryskiwacz zaczepiany Lexis z regulacją Buscan i terminalem RPB, REB3, Visioreb lub regulacją Isobus z terminalem lub bez jest dostosowany do wszystkich rodzajów ciągników i najnowszych urządzeń do precyzyjnego oprysku.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.