[ATR] Nowości Kuhn

Kuhn - Intuicyjna aplikacja Click & Mix

Data publikacji:
click&mix

Kuhn Click & Mix to prosta w obsłudze i intuicyjna aplikacja, dostępna w wersji mobilnej (App Store i Google Play), a także w Internecie. Aplikacja pomaga dopasować odpowiedni wóz paszowy do potrzeb gospodarstwa specjalizującego się w hodowli bydła mlecznego bądź opasowego.

Łatwiej się nie da. Wystarczy w odpowiednie rubryki wprowadzić informacje o budynkach inwentarskich (szerokość korytarza, odległość między barierami, wysokość pryzmy, szerokość i wysokość bramy wjazdowej) i rodzaju działalności gospodarstwa (ilość zwierząt, rodzaj zadawania paszy, szacunkowa pojemność wozu paszowego na podstawie sumy w masie całkowitej brutto pasz objętościowych i treściwych), by po krótkiej chwili hodowca otrzymał odpowiedź, jaki wóz paszowy jest najbardziej optymalną opcją dla jego gospodarstwa.
Kuhn Click & Mix ma wiele przydatnych funkcji: pomaga w zainwestowaniu w wóz paszowy, który spełnia ich potrzeby pod względem wymaganej pojemności maszyny i zapotrzebowania żywieniowego zwierząt; pomaga przygotować prognozy w zakresie zbilansowania żywienia.
Kuhn Click & Mix pomaga określić w oparciu o wielkość racji żywieniowej ilość różnych składników, by zmieszać masę brutto (siano, sianokiszonka, kiszonka z kukurydzy, kiszonka z trawy i koncentraty) i uzyskać homogenną mieszankę. Hodowcy mogą wprowadzić do aplikacji wszystkie ograniczenia przestrzenne w budynku (wysokość i szerokość bramy wjazdowej, szerokość między korytami, szerokość stołu podawczego, wysokość koryt). Dzięki tym danym Click & Mix proponuje wybór maksymalnie  3 modeli wozów paszowych Kuhn.
Kuhn Click & Mix jest dostępny do pobrania w języku polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim, włoskim i chińskim.

SS

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.