[ATR] Aktualności Kuhn

Kuhn/Agrobard - Nocne pokazy

Data publikacji:
kuhn maszyna
kuhn maszyna
kuhn maszyna
kuhn maszyna
kuhn maszyna
kuhn maszyna

O tym jak oszczędnie wykonywać zabiegi chemiczne w sadzie, mogli przekonać się sadownicy z okolic Grójca - uczestnicy Dnia Otwartego, organizowanego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Organizatorem spotkania, które odbyło się 28 maja, była firma Agrobard - lokalny diler marki New Holland, przy udziale firm: Kuhn, New Holland oraz spółki Dwa Jabłka, oferująca m.in. maszyny sadownicze i rozwiązania z zakresu ochrony antygradowej.

Podczas pokazu porównano pracę dwóch opryskiwaczy, w tym najnowszej propozycji francuskiego producenta - modelu Ventis 1000, charakteryzującego się specjalną budową dyfuzora, wyposażonego w zwężkę Venturiego, zapewniającą oszczędność cieczy roboczej dzięki jej rozbiciu na drobne fragmenty. – Im większa kropla, tym mniejsze pokrycie liści rośliny. Drobna kropla gwarantuje dobre pokrycie pryskanej powierzchni, ograniczając w ten sposób ryzyko jej spłynięcia z powierzchni rośliny, dzięki czemu ograniczamy zużycie środka chemicznego i wody, nie tracąc w ten sposób na jakości wykonanego zabiegu – przekonywał podczas pokazu Artur Szymczak, dyrektor zarządzający Kuhn Maszyny Rolnicze.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.