Nowości

Kubota M8 wprowadzona na rynek w Ameryce Północnej

Data publikacji:

Kanadyjska prasa tweetowała o starcie nowej linii Kubota M8, która, jak zapowiedziano w marcu, jest budowana we współpracy z Versatile w Winnipeg.

Będą to dwa modele, M8-191 i M8-211, oba wykorzystujące sześciocylindrowy silnik Cummins B6.7 o mocy odpowiednio 190 KM i 210 KM.

Jeśli chodzi o przekładnię, do wyboru jest półzakładnia ZF z sześcioma stopniami i pięcioma zakresami (30 do przodu, 15 do tyłu) lub skrzynią bezstopniową. Cztery prędkości WOM są dostępne na rynku północnoamerykańskim z wersjami standardową i ekonomiczną 540 i 1000 obr / min, przy czym ta ostatnia ma wałek wielowypustowy 20 lub 21. W dziale hydrauliki dostępne są opcje pomp 120l / min lub 160l / min z maksymalnie pięcioma zaworami. Udźwig z tyłu wynosi 5560 kg lub można go zwiększyć do 7050 kg. Promowany jest również przedni podnośnik i WOM, podobnie jak pakiet ładujący M77.

Wygląda na to, że w kabinie znajduje się zaktualizowana wersja wielofunkcyjnego podłokietnika od M7 z 7-calowym monitorem K, który pochodzi z ekranu Kverneland Tellus w standardzie. Jeśli chcesz mieć większy terminal, to 12 cali jest opcjonalne. Na liście opcji znajduje się również półaktywny skórzany fotel, zawieszenie kabiny i pakiet oświetlenia 12 LED.

Czy zobaczymy M8 w Europie? Jeśli Kubota zamierza poważnie potraktować rynek, to z pewnością potrzebuje bardziej wydajnej oferty dla M7, nie tylko w celu przyciągnięcia klientów, ale także dealerów, ponieważ można argumentować, że 200 KM to obecnie docelowa moc ciągników dla kontrahentów i wielu średnich i dużych gospodarstw . Jeśli coś w tej kwestii ma się pojawić, będzie to prawdopodobnie na Agritechnica.

Co się tyczy rynku północnoamerykańskiego, M8 pojawi się na kilku wystawach, w tym Farm Progress i Husker Harvest, z dostępnością od wiosny 2020 r.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.