Nowości

Kubota M7 trzeciej generacji

Data publikacji:

Kubota wprowadzi swoje ciągniki serii M7003 na Agritechnica w listopadzie, a pierwsze ciągniki będą w sprzedaży na początku 2020 roku.

Moc w gamie trzech modeli pochodzi z opracowanego specjalnie 6-litrowego silnika Stage V o pojemności 6,1 litra, który generuje 130 KM, 150 KM i 170 KM przy 1900 obr / min, z dodatkowym zwiększeniem mocy od 5 do 20 KM.

Nowy blok wykorzystuje technologię EGR, SCR i DPF, aby spełnić normy emisji spalin silnika, a DPF ma wydłużony okres czyszczenia od 3000 godzin do 6000 godzin.

Nie ma zmian w dziale transmisji, a trzy modele są nadal dostępne z KVT (bezstopniowo zmienny) lub PowerShift. Ponowny rozruch Xpress, nowa funkcja w modelach Powershift, pozwala kierowcy zatrzymać ciągnik za pomocą hamulców (bez wciskania pedału sprzęgła).

Inne funkcje obejmują technologię TIM (Tractor Implement Management System), a nowy system (Multi Speed Steering Control) pozwala zaprogramować liczbę obrotów kierownicy (trzy różne ustawienia) do pracy w terenie.

Automatyczna klimatyzacja, elektryczne podgrzewane lusterka i rozszerzony pakiet oświetlenia znajdują się na liście opcji.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.