[ATR] Aktualności kubota

Kubota inwestuje w innowacje

Data publikacji:

Korporacja Kubota tworzy sieć wyspecjalizowanych centrów innowacji w Japonii i Europie, aby uczynić produkty i usługi jeszcze lepszymi.

Do tej pory produkty rolnicze i budowlane Kubota były rozwijane głównie przez wyspecjalizowane działy, współpracujące z wewnętrznym działem badawczo-rozwojowym.

Kubota mówi, że centra innowacji pozwolą mu dostarczać nowe formy wartości dodanej dla klientów korzystających ze sztucznej inteligencji i innych zaawansowanych technologii.

Te nowe technologie rozwijają się w coraz szybszym tempie, mówi firma, która pragnie nawiązać współpracę z partnerami zewnętrznymi w innych branżach, działających w uniwersytetach i instytutach badawczych.

Centra innowacji mają nie tylko rozwijać i wzmacniać bazy w odpowiedzi na globalizację biznesu i rozwój linii produktów, ale także reagować na zmieniające się potrzeby klientów, takie jak rosnąca świadomość w zakresie bezpieczeństwa żywności oraz kwestie środowiskowe.

Pierwsze centra innowacji zostaną uruchomione w Japonii.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.