[ATR] Aktualności kubota

Kubota/FarmFacts Pora na współdziałanie

Data publikacji:
kubota maszyna

Firmy Kubota oraz FarmFacts, uznany dostawca oprogramowania rolniczego, rozpoczęły współpracę w zakresie wymiany danych pomiędzy oprogramowaniem Farm Management Information System a ciągnikami lub narzędziami Kuboty. To nowe partnerstwo łączy produkty i know-how obu firm, aby ułatwić rolnikom łatwiejsze przenoszenie danych pomiędzy poszczególnymi urządzeniami.

Koncern Kubota poszukiwał profesjonalnego, doświadczonego i niezawodnego partnera, którego rozwiązania pozwalają myśleć realnie o zwiększeniu wydajności i rentowności prowadzonej produkcji rolnej. Narzędzia firmy FarmFacts umożliwiają optymalizację pracy w gospodarstwach rolnych i lepsze zarządzanie maszynami rolniczymi.
Wśród nich znajduje się m.in. oprogramowanie do hodowli takie jak AO Agrar Office, jedno z podstawowych produktów FarmFacts, które umożliwia szybki przepływ informacji między urządzeniami.
Firma FarmFacts działa od ponad 33 lat w przemyśle rolno-informacyjnym - dawniej znana pod nazwą Landdata Eurosoft. Jej portfolio obejmuje niemal kompletne potrzeby rynku rolniczego - nowy partner jest obecny na wielu rynkach i rozwija się szybko w całej Europie, również w Polsce.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.