[ATR] Aktualności kubotaAgromix

Kubota - Ambroży zastąpi Agromix

Data publikacji:
hala

Marka Kubota powołała nowego dilera w południowo-zachodniej Polsce. Firma Ambroży zastąpi tym samym dotychczasowego przedstawiciela marki Kubota w rejonie, firmę Agromix Rojęczyn.

W dniu 1 czerwca 2018 r. firma Agromix Rojęczyn zostanie zastąpiona przez przedsiębiorstwo Ambroży jako diler marki  Kubota w południowo-zachodniej Polsce (wcześniej działający jako diler marki Claas). Nowy diler zajmie się rzecz jasna serwisem maszyn sprzedanych przez firmę Agromix Rojęczyn zajmie się nowy diler.

- Klienci Agromix użytkujący ciągniki Kubota otrzymają drogą listowną informację dotyczącą przejęcia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego przez firmę Ambroży wraz z niezbędnymi danymi kontaktowymi do nowego dilera. Serwis Ambroży zapewni ciągłość i pełną obsługę gwarancyjną maszyn Kubota” – wyjaśnia Edward Cyc, szef działu serwisu marki Kubota.

Warto przypomnieć, że współpraca marki Kubota i Agromix Rojęczyn trwała nieprzerwanie od 2004 r., czyli od momentu, kiedy marka Kubota została wprowadzona na polski rynek przez japoński dom handlowy Marubeni.

- Agromix Sp. z  o.o. jest jednym z najstarszych partnerów handlowych marki Kubota w Polsce. Jesteśmy wdzięczni Józefowi Dworakowskiemu, Michałowi Matuszewskiemu oraz całemu zespołowi Agromixu za pracę włożoną przez te wszystkie lata w sprzedaż i promocję marki Kubota w naszym kraju – powiedział Maciej Rujner, dyrektor zarządzający Kubota (Deutschland), oddział w Polsce.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.