Nowości

Krone - Dalsza optymalizacja jakości cięcia

Data publikacji:

Ze względu na ciągle zmieniające się warunki zbioru pojawiają się wciąż nowe wyzwania w odniesieniu do jakości cięcia.

    krone

Firma Krone reaguje na rosnące wymagania w tym zakresie i udo­skonaliła rotor tnący w seriach przyczep zbierających RX i ZX. I tak nakładki palców są teraz wykonane ze szczególnie odpornej na zużycie hartowanej stali. Końcówki palców są zaś rozmieszczone asymetrycznie.
Została również zwiększona szerokość nakładek - z 17 do 22 mm. Dzięki opatentowanym mo­dy­­fikacjom producent ograniczył przestrzeń między końcówką a stopką noża, co zapewnia jeszcze lepszą jakość cięcia zwłaszcza przy zmieniających się warunkach zbioru. Jak twierdzi firma Krone, zostało to potwierdzone w praktyce. Sprawdzone komponenty, takie jak np. wytrzymały napęd rotora za pomocą zębatej przekładni walcowej w modelu RX czy napęd za pomocą przekładni planetarnej i Powerbelt w modelu ZX są na­dal elementarnymi komponentami przyczep zbierających firmy Krone.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.