[ATR] Technika Krone

Krone - Big Pack z nowym komputerem

Data publikacji:
krone big pack

Firma Krone postanowiła wymienić wysłużony komputer roboczy w prasach Big Pack. Stosowana do tej pory jednostka Betron zostanie zastąpiona przez komputer firmy STW.

Dzięki temu elektronika w dużych prasach kostkujących Big Pack będzie w przyszłości jeszcze bardziej wydajniejsza i elastyczna w adoptowaniu zewnętrznych rozwiązań. Zmiany zajdą w wielu aspektach pracy maszyny i będą dotyczyć m.in. zasilania. Możliwe będzie bowiem przetwarzanie prądu o większym natężeniu niż dotychczas. Redukcji ulegnie również okablowanie zasilające.
Prasy zyskają nowe funkcjonalności w postaci m.in. możliwości aktualizacji maszyn poprzez Krone Diagnostics czy analizowania danych w trybie online poprzez Krone Smart Collect. Opcjonalnie rozszerzeniu ulegnie Isobus, dzięki czemu będzie można łatwiej integrować z prasami rozwiązania zewnętrznych dostawców.
Zmianom ulegnie również interfejs użytkownika, który będzie bardziej nowoczesny. Składać się będzie m.in. z górnego paska statusu i informacyjnego u dołu. W oknie głównym prezentowane będą różne dane dotyczące statusu maszyny oraz ustawienia. Za pomocą przycisków z lewej i prawej strony będzie można obsługiwać różne funkcje oraz menu. Aktualny stan poszczególnych funkcji będzie odzwierciedlany za pomocą odpowiednich ikon.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.