[ATR] Aktualności KrampGrene

Kramp - Nowa odzież robocza

Data publikacji:

Cztery nowe kolekcje firmy Kramp: Original, Technical, Protect i Active, zaprojektowane specjalnie dla branży rolniczej, są teraz dostępne w całej Europie za pośrednictwem sieci dilerów przedsiębiorstwa. Głównym założeniem zaprezentowanych krojów jest połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością, idealnym dopasowaniem oraz wyjątkową trwałością.

Nowe linie ubrań bazują na długoletnim doświadczeniu w projektowaniu odzieży roboczej grupy Grene ze Skandynawii, połączonej z firmą Kramp w 2013 r. Ten „know-how” oraz wskazówki od użytkowników zostały uwzględnione podczas opracowywania krojów w zakresie rozwiązań szczegółowych np. w spodniach czy kombinezonie z kolekcji Kramp Original.
Kolekcja Kramp Original została stworzona z myślą o codziennym użytkowaniu. Nową odzież cechuje zastosowanie wyjątkowo wytrzymałych materiałów w połączeniu z odpowiednim fasonem ubrań, zapewniającym użytkownikowi wygodę i całkowitą swobodę ruchów. Oferta obejmuje zarówno odzież letnią, jak i zimową. Nowoczesny wygląd, funkcjonalność i wysokiej jakości materiały to główne właściwości ubrań w kolekcji Kramp Technical. Z kolei kolekcja Kramp Protect oferuje wybór indywidualnego wyposażenia ochronnego oraz wodoodporne i odblaskowe ubrania robocze. Wszystkie części garderoby z tej linii zostały zaprojektowane przy użyciu najnowszej technologii z zakresu bezpieczeństwa.
Kramp Active stworzono z myślą o aktywnościach w czasie wolnym i na świeżym powietrzu, związanych z rolnictwem.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.