Aktualności

Korbanek/Fendt - Pokaz możliwości

Data publikacji:

Na polach we wsi Parcewo koło Bielska Podlaskiego w Podlaskim 11 kwietnia zaroiło się od ciągników Fendt. Ciemnozielone maszyny nie znalazły się tam przypadkowo, lecz w ramach jednego z dziesięciu marcowo-kwietniowych pokazów niemieckiego producenta z Marktoberdorf w ramach Demo Tour Fendt 2017, który wspólnie z firmą Korbanek postanowił przybliżyć rolnikom ofertę swoich ciągników.

Pokaz w Parcewie zgromadził mocną reprezentację ciągników Fendta, w której znalazły się modele ze skrzynią Vario, niezależnie od przedziałów mocy - od modelu 312 S4 Power o mocy nominalnej 123 KM, po 280-konny ciągnik 828 S4. Pokaz „na sucho” nie jest wiarygodny, dlatego ciągnikom towarzyszyły maszyny, przede wszystkim firmy Gregoire Besson i należącej do niej marki Rabe m.in. pług 1100 MS i brona talerzowa Field Bird o szerokości roboczej 3 m, jak również pług krajowej Unii - Ibis LS 3+1, Agrisem Disc-O-Mulcz czy ładowarka Kramer KT 276. 
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.