[ATR] Aktualności isobusAVR

Kopaczka AVR

Data publikacji:

Opcja szybkiej wymiany koparki jest dostępna we wszystkich dwurzędowych kombajnach na następny sezon od belgijskiego specjalisty ds. Sprzętu do ziemniaków AVR.

Istniejąca jednostka kopiąca została zmodyfikowana, aby umożliwić jej łatwe usunięcie bez konieczności otwierania wstęgi kopiącej lub wyjmowania uchwytu. Po poluzowaniu kilku mechanicznych połączeń i zacisków można szybko zdjąć całą ramę i jednostkę kopiącą. Firma twierdzi, że system szybkiej wymiany umożliwia łatwe przełączanie między innymi ramami koparek.

Inne nowości AVR obejmują opcję sadzenia niezależnego od rzędów w ciągniętym czterorzędowym Ceres 450. Każdy element sadzący jest napędzany osobno przez silnik hydrauliczny. Czujniki prędkości w kole oraz w czterech elementach do sadzenia zapewniają prawidłowy pomiar i informację zwrotną na temat prędkości i odległości sadzenia w rzędzie.

Ponadto nowe sadzarki Ceres 450 są teraz dostępne z opcją łącza ISObus, które pozwala sadzarce komunikować się z systemem GPS za pomocą protokołu ISObus. Opcję, która obejmuje sterownik, wiązkę przewodów, oprogramowanie i licencję, można również zainstalować w istniejących modelach Ceres 450.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.