[ATR] Nowości

Kompaktowe ciągniki Avenger o wszechstronnym przeznaczeniu

Data publikacji:
Kompaktowe ciągniki Avenger o wszechstronnym przeznaczeniu

Miniciągniki Avenger oferowane są przez firmę Avenger Polska z siedzibą w podwarszawskich Brzezinach.

Segment miniciągników zdobył już dużą popularność rynkową i ugruntował solidnie swoją pozycję ze względu na fakt, iż znajdują one zastosowanie w różnorodnych pracach w gospodarstwach rolnych, firmach ogrodniczych, w pracach komunalnych i leśnych lub jako maszyny do zadań pomocniczych. Miniciągniki są ofertą atrakcyjną cenowo zarówno dla osób fizycznych, jednoosobowych działalności gospodarczych, małych firm usługowych czy osób związanych z rolnictwem. Na polski rynek właśnie wkracza indyjska marka Avenger, oparta na najlepszych wzorcach technologicznych japońskich minitraktorków, która łączy w sobie wszystkie ich zalety.

Miniciągniki Avenger oferowane są przez firmę Avenger Polska z siedzibą w podwarszawskich Brzezinach. Są to modele w specyfikacji Agri, Industrial i Turf, w dwóch opcjach silnikowych: 20 i 26 KM, różniące się rozmiarem kół i rodzajem bieżnika oraz przystosowane do specyfikacji gospodarstw rolnych, sadów czy zakładów komunalnych. A to wszystko jeszcze w atrakcyjnej cenie.

Avenger 26 Agri specjalnie dla rolników

Miniciągnik Avenger 26 napędzany jest trzycylindrowym silnikiem Mitsubishi o pojemności 1319 cm3 i mocy 26 KM. Jednostkę wyróżnia niższe zużycie paliwa i niskie koszty utrzymania. Silnik spełnia przy tym normy emisji spalin Euro 5. Prosta przekładnia mechaniczna 9F + 3R i prędkość maksymalna 21 km/h w zupełności wystarczają do charakteru wykonywanych zadań. Wyposażenie traktora w solidny TUZ z udźwigiem 750 kg umożliwia z kolei obsługę szerokiej gamy specjalistycznych narzędzi takich jak np.: pługi, solarko-piaskarki, zamiatarki, kosiarki, glebogryzarki, rębaki, niwelatory, mulczery, kopaczki, brony, kultywatory, przyczepki, kontenery transportowe, wywrotki, zbieraczki. Opcjonalnie ciągnik można doposażyć w dedykowany ładowacz czołowy TUR z euroramką i samopoziomowaniem łyżki załadowczej. Wał odbioru mocy zapewnia dwie prędkości robocze 540/540E. 

Każdy model Avengera można również  wyposażyć w kabinę z wentylacją i ogrzewaniem, która ułatwi wykonywanie wszelkich działań bez względu na warunki pogodowe i zapewni operatorowi większy komfort pracy. Zaletą ciągnika są jego niewielkie wymiary. Przy masie własnej 1130 kg jego gabaryty to 2,86x1,12x2,57 m (dł. x szer. x wys.). Można więc powiedzieć, że traktor Avenger pod względem funkcjonalności i wyposażenia nie ustępuje konwencjonalnym maszynom w swojej kategorii i robi bardzo pozytywne wrażenie. 

Ważna sprawa dla polskich rolników to również kwestia homologacji, która sprawia że Avenger jako ciągnik rolniczy spełnia wszelkie kryteria wymagane podczas przyznawania dotacji i umożliwia pozyskanie dofinansowania w ramach programów rozwoju małych gospodarstw rolnych. Polski dostawca wspiera swoich klientów i proponuje kompleksową obsługę, oferując pomoc w przygotowaniu wniosku i doborze osprzętu rolniczego. Już w najbliższych tygodniach rozpocznie się nabór wniosków, a prezentowany miniciągnik Aveger Agri wraz z osprzętem mieści się w przystępnym przedziale cenowym i staje się dostępny dla wielu rolników nawet bez angażowania jakichkolwiek środków własnych. 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.