Wywiady Aktualności

Komfort Budzyń. 50-letnie doświadczenie

Data publikacji:

Komfort Budzyń jest sprawnie działającą firmą o zasięgu międzynarodowym, która posiada 50 letnie doświadczenie, zatrudnia blisko 200 osób i dysponuje łączną powierzchnią roboczą ponad 20.000 m2. Firma dostarcza swoje produkty i części OEM dla branży samochodowej, kolejnictwa, budownictwa oraz wielu innych gałęzi przemysłu. Świadczy również profesjonalne usługi w zakresie obróbki metalu oraz spawalnictwa. O sytuacji w firmie opowiedział nam Pan Adam Kubacki, prezes zarządu.

    Komfort Budzyń. 50-letnie doświadczenie

Na początku proszę nam powiedzieć jak wygląda obecnie sytuacja w Pana firmie, jakie podejmujecie inwestycje, czy zaszły u Was jakieś większe zmiany?

Sytuacja całego rynku jest trudna. My idziemy cały czas do przodu i staramy się w elastyczny sposób dostosowywać się pod zmieniające się warunki. Pozyskujemy nowych klientów, zdywersyfikujemy dostawców. Miejmy nadzieje, że się  wszystko unormuje. Rynki potrzebują stabilizacji. Widoczne jest to bardzo dobrze w materiałach:  cenowo jak i jakościowo, że są trudności z dostępem do dobrego produktu na rynku.

W tym roku kończymy budowę nowej produkcyjno – magazynowej hali o powierzchni 2,5 tyś m2, inwestycję realizujemy częściowo ze środków własnych, wspieramy się też kredytem bankowym. Nie korzystamy w tym miejscu z dofinansowań unijnych. W zeszłym roku zmieniła się forma prawna naszej firmy. Działamy obecnie jako ,,Komfort Budzyń Sp. z o.o.’’. W kwestii asortymentu to bardziej poszerzamy  naszą ofertę usługową. Branża agro stanowi u nas około 15%, asortyment produktowy pozostał na podobnym poziomie, zwiększył się może o jakieś 5%.

W ostatnim czasie popyt na nowe ciągniki się zmniejsza. Jaki to ma wpływ na działalność Pana firmy? Z drugiej strony ilość rejestracji ciągników używanych w 2023 rośnie, jaką to generuje sprzedaż oferowanych przez Was produktów?

...

 

  

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.