[ATR] Aktualności Agro Show

Kolejny raz w Bednarach na Agro Show

Data publikacji:

W dniach 19-22 września w Bednarach odbędzie się 21. edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej Agro Show, organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Plenerowa formuła i dogodny wrześniowy termin sprawiają, że Agro Show cieszy się ogromnym zainteresowaniem rolników z całej Polski. Co roku na kilkudziesięciu hektarach prezentowane są najnowocześniejsze maszyny i urządzenia rolnicze, środki produkcji rolnej oraz technologie stosowane w produkcji rolnej. Agro Show jest jednak nie tylko witryną wystawienniczą dla producentów i dystrybutorów, ale też miejscem wymiany doświadczeń i wiedzy.

Bogaty program wydarzeń

Stałym puntem wystawy Agro Show są pokazy maszyn. W tym roku będą prowadzone w dwóch blokach: rolnictwo precyzyjne i technika siewu zbóż w systemie uproszczonym. Pokazy odbywać się będą od piątku do niedzieli.
Na czwartek, podczas Dnia Branżowego zaplanowano spotkania z najbardziej kluczowymi klientami w specjalnie przygotowanej strefie VIP. Tego dnia odbędzie się również Forum Dealerów Maszyn Rolniczych. Program Forum obejmuje m.in. spotkanie z Erikem Hogervorstem - prezydentem CLIMMAR - ogólnoeuropejskiej organizacji reprezentującej interesy dilerów maszyn rolniczych, a także dyskusja nt. wspólnej polityki rolnej w nowym rozdaniu budżetowym i jej wpływie na interesy dystrybutorów maszyn.
W piątek będą mieć miejsce finały konkursów branżowych organizowanych przez Izbę: Mechanik na Medal i Młody Mechanik na Medal, a także podsumowanie Ogólnokrajowego konkursu prowadzonego przez KRUS - Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.
W czasie trwania targów odbędą się również specjalne konferencje m.in. „Gospodarstwo rolno produkcyjne w zgodzie z naturą i środowiskiem” organizowana wspólnie z Fundacją na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju czy „Innowacja w rolnictwie tu i teraz”, którą poprowadzi Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.