Aktualności

Kolejna edycja popularnych Masseys

Data publikacji:

Massey Ferguson wprowadził pakiet o wysokiej specyfikacji dla czterech swoich najpopularniejszych ciągników o nazwie Next Edition.

Dostępny w wersjach 5711 S Dyna-4 (110 KM), 5713 S Dyna-4 (130 KM), 7720 S Dyna-VT (200 KM) i 7726 S Dyna-VT (255 KM), nowy pakiet specyfikacji łączy elementy 5700 S Essential i 7700 S.

Wersje Next Edition modeli 5711 S Dyna-4 i 5713 S Dyna-4, które są już standardowo wyposażone w specyfikację Essential, obejmują automatyczne, obrotowe siedzenie z zawieszeniem pneumatycznym, mechaniczne zawieszenie kabiny i przepływ oleju hydraulicznego o wydajności 100 l / min.

Zawierają także funkcję AutoDrive w skrzyni biegów Dyna-4, trzy mechaniczne zawory hydrauliczne, 12 świateł roboczych i drogowych LED.

Podobnie ciągniki Dyna-VT 7720 S i 7726 S Next Edition są już standardowo dostarczane z pakietem Exclusive. Ponadto pakiet Next Edition zawiera zintegrowany przedni podnośnik i SpeedSteer, który zmniejsza liczbę obrotów kierownicy potrzebnych do skrętu.

Modele Next Edition są również przygotowane na funkcję Auto Guide (w tym dodatkowy terminal z ekranem dotykowym Fieldstar 5).

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.