[ATR] Aktualności Agro ShowPIGMiUR

Kolejna edycja Agro Show 2022

Data publikacji:
Kolejna edycja Agro Show 2022

W dniach 23-25 września w Bednarach odbędzie się kolejna edycja największej plenerowej wystawy rolniczej w Europie, czyli Agro Show. Podczas imprezy organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych zaprezentowanych zostanie szereg nowinek technicznych i technologicznych (część z nich zapowiadamy w bieżącym wydaniu atr express).

Interesujące dla Państwa okazać się powinny imprezy i wydarzenia towarzyszące, jak np. finał konkursów „Mechanik na Medal” i „Student na Medal” (po raz pierwszy), szereg seminariów i wykładów, a także tradycyjnie już organizowane przy tej okazji pokazy maszyn podczas pracy - konkretnie pojazdów autonomicznych oraz maszyn do nawożenia organicznego i wapnowania.

Warto dodać, że wystawa po raz pierwszy będzie biletowana. Od 1 sierpnia bilety na wystawę są dostępne na platformie ebilet.pl. Wzorem lat poprzednich organizatorzy targów przygotowali program dofinansowania przyjazdów grupowych.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.