[ATR] Nowości

KogniTech - Odpowiednio wyścielone

Data publikacji:

Produkty firmy KogniTech z wielkopolskich Daszewic cechują się prostą budową i obsługą przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Potwierdza to ścielarka do bel słomy przedsiębiorstwa, która była prezentowana podczas tegorocznego Agro Show w Bednarach.

Ścielarka o nazwie Colibri przeznaczona jest do ścielenia z bel słomy o masie do 250 lub 500 kg i średnicy do 140 lub 180 cm. Urządzenie zawieszane jest na TUZ ciągnika bądź ładowaczu czołowym i występuje w czterech modelach.
Jednym z modeli jest SC100, który posiada system samozaładunku bel oraz dwie tarcze rozścielające słomę, w których można regulować ustawienie łopat. Dzięki temu pracę urządzenia można dostosować do własnych potrzeb. Szerokość ścielenia (w każdym modelu) wynosi 6-8 m.
Zaletą ścielarki jest jej niska masa własna (480 kg) oraz gabaryty (270/194/110 cm - dł./szer./wys.) dostosowane do standardowych bel słomy 120-140 cm. To w połączeniu z lekkim ciągnikiem sprawia, że urządzenie można stosować np. na głębokiej ściółce.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.